Mavidağ Doğal Kaynak Suyu, Muğla bölgesinin çatısı olarak kabul edilen 2294 m yüksekliğindeki Çiçek Baba Dağı’nın eteklerindeki pınarlardan gün ışığına çıkmaktadır.

Dağın eteklerinde saklı duran iki “cennet”ten biri olan Ağla köyünde, Türkiye’nin en modern tesislerinden biri olarak kabul edilen Mavidağ tesisleri, coşan sulara göğüs geren sert granit kayaların gölgesinde kurulmuştur. Suyun mabedi Çiçek Baba Dağı’nın ulaşılması zor zirvelerinde, en yüksek hijyen standartlarında el değmeden şişelenen Mavidağ, benzersiz saflıkta ve zariflikte su arayan, sağlık bilincine sahip tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Mavidağ, dengeli mineral yapısı ve yüksek alkali (ph 8,81) oranıyla sağlıklı su bilincini tüketicileriyle paylaşmayı kendine görev edinmiştir. Türkiye’nin en nitelikli ağaçlarından, en genci 300 yaşında olan çınarları besleyen pınarlarda şişelenen Mavidağ, sağlıklı su & uygun fiyat politikasıyla hak edilen suyu sofralarınıza sunuyor.

Yüksek ve temiz hava kalitesine sahip bozulmamış vahşi bir doğada, Sertifikalı laboratuarlarca sürekli denetlenen ve test edilen Mavidağ Doğal Kaynak Suyu, Dünya standartlarında üretim yapmanın mutluluğunu tüketicileriyle paylaşmaktan gurur duyuyor.